Personalia bestuur

Personalia bestuur KBO Afdeling Heesch

Dagelijks bestuur

Voorzitter

Dhr Piet Ceelen

 

Secretaris

Mevr Carla Admiraal  

     Penningmeester

     Dhr Theo van Orsouw

 

Tel: 0412 454053

voorzitter@kboheesch.nl

 

Tel: 0412 453706

secretaris@kboheesch.nl     

    Tel: 06 4442 6912

penningmeester@kboheesch.nl

 

Bestuursleden

Evenementen

Dhr Peter Gommers

Communicatie

Dhr Cees Snellen

Activiteiten

Dhr Jan Schuurmans

Zorg en Welzijn

Dhr Ton de Wit

Tel: 06 4497 8123

evenementen@kboheesch.nl

Tel:

communicatie@kboheesch.nl

Tel: 0412 452716

activiteiten@kboheesch.nl

Tel: 06 6191 9238

zorgenwelzijn@kboheesch.nl

 

Ouderen Adviseurs

Dick Dijkhuizen          Ons welzijn             0412 453011
Martien van Iersel      Ons welzijn /KBO      0412 455068
Leida Terlouw            Ons welzijn /KBO      0412 451228
Ardien Wingens          Ons welzijn             0412 451078
Martien Smits            Ons welzijn             0412 452028
Mieke Driessen           Ons welzijn             0412 453177

 
Mantelzorgmakelaar

Margo van de Berg: mvdberg@mantelzorgmakelaars.com
Tel. 073 850573 of 06 48801127.
Afspraak voor cliëntondersteuning via de secretaris.
E-mail: secretaris@kboheesch.nl of tel. 0412 454053.

 
Graag Gedaan

Vrijwilligershulp bij boodschappen doen, begeleiding naar ziekenhuis, huisbezoek, hand- en spandiensten, etc. Wanneer u hulp nodig hebt, bel dan naar de coördinatoren in Heesch:
Ineke Hosli                                 0412 452699
Rieky Hoek                                 0412 452216
Bgg, Graag Gedaan Centrale Oss    0412 653248

 

Graag Gedaan! is een samenwerkingsverband tussen Ons Welzijn en diverse vrijwilligersorganisaties, ouderenbonden en parochies voor 55-plussers of mensen met een beperking. Graag Gedaan is altijd op zoek naar nieuwe vrijwilligers. Voor informatie kunt u ook contact opnemen met Ineke of Rieky.

Terug naar de startpagina